Miegamojo baldai

Miegamajame praleidžiame trečdalį savo gyvenimo laiko, todėl esame įsitikinę – miegamojo baldai turi būti funkcionalūs, ergonomiški ir stilingi. Projektuojame ir gaminame nestandartinius miegamojo baldus jau dvidešimt metų, todėl savo klientams visada galime patarti, kaip miegamasis gali tapti tikra ramybės šventove.

 

Miegamojo baldai paprastai yra keli svarbiausi:

  • Lovos;
  • Lovų galvūgalio spintelės;
  • Pastatomos spintelės;
  • Patalynės dėžės;
  • Komodos;

Spintos miegamajame yra pakankamai dažnos. Vienuose miegamuosiuose jos nedidelės, varstomomis durimis, kitur – plačios spintos stumdomomis durimis. Jei miegamasis yra kiek didesnis, verta pagalvoti ir apie nedidelę drabužinę, į kurią galima įeiti ir persirengti.

 

Lovas gaminame pagal standartinius čiužinių išmatavimus, kad būtų paprasčiau pastaruosius įsigyti. Daug dėmesio skiriame furnitūrai, jei lova turi patalynės dėžes ir yra atidaroma. Tai turi būti atliekama labai lengvai ir nenaudojant jėgos.

 

Visada atsižvelgiame ir į reikalingus apšvietimo sprendimus. Tai aktualu ne tik spintoms, bet ir lovų galvūgalio spintelėms, kurios gali padėti tam tikriems apšvietimo sprendimams tapti romantiškos atmosferos kūrėjais.

 

Laikas keisti miegamojo baldus? Susisiekite su mumis ir aptarkime smulkmenas ir kainas.

Kategorijos: miegamojo sistemos, lovos, naktiniai staliukai, spintos, komodos, pastatomos lentynos, pakabinamos lentynos, veidrodžiai.

Susisiekti